Fark Basınç Kontrol Vanası

Fark Basınç Kontrol Vanası

Isıtma, soğutma ve sıhhi tesisat sistemlerinde kullanılan fark basınç kontrol vanalarının sıcaklığı (-200 °C) – (+550 °C) arasındadır. Merkezi sistemlerde mekanizmanın basınç dengesini sağlayan fark basınç kontrol vanasının Anma Çapı DN 15 – 100 arasında olup Anma Basıncı PN 16 – 40 arasında olarak üretilmektedir. Fark basınç vanaların kullanıldığı tesis atlarda yüksek performanslı olarak diferansiyel basınç kontrolü sağlanır. Diferansiyel basınç kontrolünün sağlanması ile hassa ve stabil modülasyonlu kontrol vanaların da kolay balanslama ile işletme sağlanmaktadır. Ayrıca  STAP’ın eşsiz doğruluk ve kompakt boyutları onu ısıtma ile soğutma sistemlerinin sekonder devrelerinde kullanımını uygun kılmaktadır.

Sizlerde Ada Vananın geleceği şekillendirecek olan çözümlerinden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir. Uygun fiyatlar ile güvenilir ürünlere sahip olabilirsiniz.

Fark Basınç Kontrol Vanası Çeşitleri

Ada Vana olarak:

  • Pik,
  • Sfero,
  • Çelik,
  • Paslanmaz Çelik

ve özel malzemelerden siparişe özel Fark Basınç Kontrol Vana üretimi veya ithal ettiğimiz hazır stoklardan Fark Basınç Kontrol Vana satışı gerçekleştirmekteyiz.  Isıtma ve soğutma sistemlerinde hassas diferansiyel basınç kontrolünü sağlayan fark basınç kontrol vanalarının bağlantıları flanşlı ve dişli olarak üretilmektedir. Fark basınç kontrol vanalarının tahrik üniteleri ise otomatiktir. Yurtiçi ve yurtdışı stoklarımız sayesinde çok kısa sürede vana taleplerinizi karşılayabilmekteyiz! Tüm ürün listemize buradan ulaşabilirsiniz.

TEKLİF AL

Fark Basınç Kontrol Vanası Kalite Standartları

Tüm ürünlerimiz DIN –ANSI – API normlarına uygundur. Kalite Belgelerimizi İncelemek İçin > Tıklayın!

Fark Basınç Kontrol Vanası Özellikleri

Malzemeler : Pik ,Sfero , Çelik , Paslanmaz Çelik , Özel Malzemeler
Bağlantı : Flanşlı, Dişli
Tahrik Ünitesi : Otomatik
Sıcaklığı : (-200 °C) – (+550 °C)
Anma Çapı : DN 15 – 100
Anma Basıncı : PN 16 – 40

Fark Basınç Kontrol Vana Boyutları

Fark Basınç Kontrol Vanaları
PN 16-40 DN 15-100

Fark Basınç Kontrol Vana Teklifi Almak İçin Bize Mesajınızı Yazıp Gönderin

Call Now ButtonAra
× WhatsApp Destek