Plastik Küresel Vana Çeşitleri 2021

Plastik küresel vana çeşitleri, barındırdığı artı değerler ile birçok sektör için oldukça kritik bir ürün olarak dikkat çekmektedir. Kullanıcıların büyük bir memnuniyet içerisinde tercih ettiği vana çeşitlerinin başında gelen plastik küresel vanalar, yapısı itibariyle diğer örneklerinden ayrılmaktadır.

Bu anlamda birçok kullanıcı çeşitli endüstri ve iş kolları için plastik küresel vanaları tercih etmeye devam ederken, ürünün mevcut standartları büyük bir beğeni toplar.

Avantajları ve dezavantajları elbette ki barındıran bu ürünler, yine de birçok sektöre can damarı olmaktadır. Bu nedenle de avantajları daha fazla ön plana çıktığı için plastik küresel vanalar fazlasıyla tercih edilir. Uzun süreli kullanım imkanı ve hem iç hem de dış dizaynı, ürünü kullanışlı kılan en önemli etkenlerdir.

PPRC Küresel Vana

Plastik Küresel Vana Çeşitleri

Plastik küresel vana çeşitleri arasında en çok tercih edilen alternatiflerin başında gelen PPRC küresel vana, plastik vana tipleri arasında ön plana çıkar. Farklı inç boyutlarında kullanıma sürülmesinden dolayı pprc küresel vana ile birçok değişik alternatif arasında tercih yapabilmek mümkündür. Yalnızca bu özelliği bile ürünün kendi içinde alternatiflere ayrılmasına olanak tanır.

Kullanım alanları olarak da oldukça geniş bir havuz barındıran ve plastik küresel vana çeşitleri arasında ön plana çıkan ürün öncelikli olarak temiz su tesisatlarında tercih edilir.

Fakat ürünün kullanım alanları yalnızca bununla sınırlı değildir. Aynı zamanda sıcak ve soğuk su tesisatlarında da bahsi geçen ürünün sık sık kullanıldığı görülmektedir. Radyatör ısıtma sistemlerinden basınçlı hava sistemlerine, merkezi ısıtma sistemlerinden sera ve bahçe sulaması yapılmakta olan tarım işlerine kadar oldukça geniş bir kullanım havuzu bulunmaktadır.

PVC Küresel Vana

Dişli yapısı ile kullanım kolaylığı sağlamakta olan PVC küresel vana, plastik küresel vana çeşitleri arasında ilgi gören bir diğer alternatiftir. Kaynak ve dişli olarak piyasaya sürülen bu üründe dişli olan vana çeşidi metal borulara takılma özelliğine sahip durumdadır. İki yollu akışkan transferinin takip ve kontrol edilebilmesi adına destek veren PVC küresel vana, korozyan yaratmayan bir tasarıma sahiptir.

Basınç altında olduğu durumlarda kürenin dışarı fırlamaması, ürünü kullanışlı kılan bir diğer unsurdur. 75 ve 90 mm ölçülerinde üretimi sağlanan vana çeşidi, belirli oranlardaki basınca da dayanıklıdır. Özel bir yöntem ile işlenerek iş kollarında artı değer sağlayan PVC küresel vana tüm bu yönleri ile büyük bir ilgi görmeyi başarır.

Su, asit ve benzeri sıvı ürünlerde dayanıklı olmasından dolayı plastik küresel vana çeşitleri arasında ön plana çıkarlar.

Plastik Küresel Vana Fiyatları

Birçok farklı sektör için tercih edilebilir özellikler yaratan plastik küresel vana çeşitleri, müşteri memnuniyetini arttırmaktadır.

Bahsi geçen vana çeşitlerini satın almak için ise ilk durak her zaman Adavana oluyor. Müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde sağlama amacıyla çıkmış olduğumuz bu yolda, sizleri memnun etmek adına uygun fiyatlarla ürünlerimizi sağlamaya devam ediyoruz.

Call Now ButtonAra
× WhatsApp Destek