Yükselen Milli Sürgülü Vanalar 2021

Vanalar, kullanım amaçları ve çeşitleri ile ayrıldığı gibi birçok farklı sektör için de kullanılmaktadır. Her vana türü, kullanıldığı alanlara göre çeşitli avantajlar ve dezavantajlar yaratmaktadır. Sektörden sektöre değişim gösterebilen vana türleri, ağırlıklı olarak akışkanların kontrol edilmesi adına kullanıcılarına artı değer katmaktadır. Bu anlamda da yükselen milli sürgülü vana çeşitleri, sektörlerde avantaj yaratmak için sık sık tercih edilir.

Bahsi geçen bu vana türü ile beraber alıcılar, birçok farklı sektörde çeşitli amaçlar ile beraber kullanım sağlama şansı yakalamaktadır. Sürgülü vanaların avantajları çerçevesinde yükselen milli sürgülü vana çeşitleri fiyat performans anlamında beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Birçok kullanıcı, bu vana türü ile işlerini daha kolay bir hale getirebiliyor.

Yükselen Milli Sürgülü Vana Nedir?

Çok sayıda farklı sektör içerisinde kullanılabilen yükselen milli sürgülü vana, çeşitli bağlantı şekillerine sahip durumdadır. Bu anlamda çalışma basınçları da bazı etkenlere bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. Sürgülü vana türünün maksimum çalışma sıcaklığı da, kullanılacak alanlara göre minimum ve maksimum seviyelere ayrılmış durumdadır.

Her vana türünde olduğu gibi kullanım amaçlarına göre ayrılan milli sürgülü vanada da gövde, kapak, mil, sürgü ve conta çeşitli malzeme yapılarından oluşur.

Gövdesi ağırlıklı olarak dökme demirden oluşan milli sürgülü vananın kapak tasarımı da aynı şekilde satışa sunulur. Mil kullanımı olarak da paslanmaz çelik tercih edilirken, sürgüsü de genellikle dökme demirden oluşmaktadır.

Yükselen Milli Sürgülü Vana Nerelerde Kullanılır?

Pratik anlamda uygulama alanları değişkenlik gösterebilen yükselen milli sürgülü vana türü, ağırlıklı olarak tozlu ve gazlı söndürmenin uygulandığı noktalarda katkı sağlamaktadır. Bununla beraber yangın tesisatının da pek çok farklı noktasında aktif olarak kullanıldığı gibi, su depolarının ön kısımlarında da rol oynayabilir.

Pompa emme ve pompa basma hatlarında da tercih edilebilen milli sürgülü vana, çok geniş bir uygulama alanına sahip durumdadır. Kesme ve kontrol amaçlı olarak da bu tür tercih edilmektedir. Akışı bozmayan, ve milin hareketinin gözle izlenebildiği milli sürgülü vana, bir diğer vana türü olan kelebek vanalara göre çok daha az seviyede hidrolik kayıp oluşturur. Bu bağlamda da uzun ömürlü yapısı, müşterilerin ürünü kolay bir biçimde kullanabilmesini beraberinde getirir.

Yükselen Milli Sürgülü Vana Fiyatları

Yükselen milli sürgülü vana çeşidi, her vana türünde olduğu gibi boyutuna ve ekstralarına göre farklı değişkenlere sahip durumdadır. Fakat Adavana’yı tercih eden değerli müşterilerimiz, fiyat anlamında her bütçeye uygun seçenekler ile karşı karşıya kalabilme fırsatı elde ediyor.

Basınç seviyelerine ve bağlantı şekillerine göre farklılık gösteren ürünlerimizi incelemek için Adavana’yı ziyaret ederek net bilgiler alabilirsiniz. Kapak tasarımları, mil kullanımı ve uzun ömürlü kullanım garantisi ile beraber markamız, en kaliteli ürünleri değerli müşteriler ile buluşturmayı sürdürüyor.

Call Now ButtonAra
× WhatsApp Destek