Kaplin - Flanş Adoptörü

Kaplin – Flanş Adaptörü
Malzemeler : Sfero Döküm (GGG40)
Bağlantı : Dişli ,Flanşlı
Sızdırmazlık : EPDM , NBR
Anma Basıncı : PN 10-16
Anma Çapı : DN 40-600
Teklif Al

Ada Vana olarak sfero döküm malzemesinden Kaplin – Flanşlı Adaptör üretmekteyiz. Yangın tesisatı, endüstriyel borulama ve yağsız hava hatlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Kaplin – Flanşlı Adaptörün bağlantısı dişli ve flanşlıdır.

Table of Contents

  Boru hattı üzerinde branşman alınması ve geçiş yapılması gerekli durumlarda, Pompa ve hidrofor gibi flanşlı bağlantı gerektiren ekipmanların yivli bağlantı ile boru hattına bağlanmasında ve boru hattının sonlandırılması gereken uygulamalarda kaynak muadili pratik uygulama alternatifleridir.

  Kaplin – Flanşlı Adaptörlerin Anma Basıncı PN 10 – 16 arasında olup Anma Çapı DN 40 – 600’dür.Yivli sabit ve esnek kaplin bağlantısına sahip olan envanter ile boru hatlarındaki basıncı kolaylıkla kontrol altına alabilirsiniz. Sizlerde Ada Vananın ayrıcalıklar yaratan dünyasına katılmak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  Kaplin – Flanşlı Adaptör Nedir?

  Kaplinler güvenilir güç ve hareket aktarımının en yaygın kullanılan türlerindendir. Kaplin - Flanşlı Adaptör sayesinde hareketi bir başka sistem, tesisat elamanına güç ve zaman kaybı yaşamadan aktarabilirsiniz. Sadece güç ve hareket aktarımında değil aynı zamanda hatalı hizalamanın doğuracağı sonuçları ortadan kaldırmak için de Kaplin - Flanşlı adaptör kullanılan birçok sektör vardır. Özellikle yangın sistemlerinde karşımıza çıkan Flanşlı Adaptörler, ek basınç durumunda sistemin hasar görmesini de esneme payları sayesinde engellerler.

  Malzemeler :Sfero Döküm (GGG40)
  Bağlantı :Dişli ,Flanşlı
  Sızdırmazlık :EPDM , NBR
  Anma Basıncı :PN 10-16
  Anma Çapı :DN 40-600
   
  Kaplinler – Flanş Adaptörleri
  DN40-600PN10-16

  İLETİŞİM FORMU


  Adavana

  Tedarik ürünlerimiz arasında DIN –ANSI – API normlarında Sürgülü Vanalar , Glob Vanalar Kontrol Vanaları , Motorlu-Pnömatik-Hidrolik -Manuel Kumandalı vb çözümler yer almaktadır.

  ATÖLYE / DEPO

  phone_iphone0 226 461 50 57

  mailinfo@adavana.com.tr

  location_onDevletyolu altı mah. incirlik sk. marin çarşı sanayi sitesi b blok no:15/2 /27-28 Altınova / YALOVA

  MERKEZ OFİS

  phone_iphone0 224 441 44 46

  mailinfo@adavana.com.tr

  location_onALTINŞEHİR MAH.163.(280)SK. B BLOK NO:11B İÇ KAPI NO:99 Nilüfer/ Bursa